Pôžička na čokoľvek kedykoľvek

Kontrolovane eúrPotrebujete si nutne požičať peniaze, no ak by ste účel mali dokladovať, pravdepodobne by vám žiadosť nikto neschválil? Odteraz sa už tohto predsudku báť nemusíte. Na trhu sú totiž spoločnosti, ktoré vám skutočne požičajú na hocičo. Pozitívnym môže byť napr. aj to, že pôžička na čokoľvek je dostupná nielen v nebankových spoločnostiach, akoby sme si to mohli myslieť, ale aj v bankách. Náš príspevok vás oboznámi o všetkých vašich možnostiach, takže by sa nemali stať, aby ste ho dočítali bez nových zistení. Okrem toho vám poradíme najrýchlejšiu formu získania peňazí, čo môžu oceniť hlavne tí, ktoré sa nachádzajú v časovej tiesni.

Banky verzus nebankové spoločnosti

Vo všeobecnosti rozdeľujeme ľudí do 3 skupín. Takí, ktorí nebankovkám neveria, takí, ktorým je jedno, od koho si požičajú a tretiu skupinu tvoria tí, ktorí opovrhujú oboma inštitúciami. Možno sa nachádzate aj v tretej skupine, no kvôli finančnej núdzi ste nútený sa na nejakú z nich nakontaktovať. Pôžička na čokoľvek, či už banková alebo nebanková, môže byť rýchlym riešením zložitých situácií. V čom spočíva základný rozdiel v produktoch týchto spoločností?

Napriek tomu, že pôžička na čokoľvek sa môže zdať ako lákavý produkt, bez dokladovania príjmu, alebo bez kontroly registra ju v banke nedostanete. Pokiaľ máte čisté konto z pohľadu bankovej histórie a pravidelnú mesačnú výplatu, problém nebude. Ak žiadate o vyššie sumy, treba rátať aj so založením nehnuteľnosti. Nebanková pôžička na čokoľvek je získateľná oveľa ľahšie, to znamená, aj bez registra aj bez dokladovania príjmu. Na druhej strane existujú nebankové spoločnosti, ktoré na to dbajú. Takže netreba očakávať, že automaticky bude každá spoločnosť tohto typu poskytovať ľahko získateľné finančné produkty. Pred žiadosťou si teda vopred overte, či spĺňate kritéria daného subjektu, ináč zbytočne strácate čas. Okrem toho je nebanková pôžička na čokoľvek dostupná aj pre nezamestnaných ako dôchodcov, ženy na materskej, študentov, živnostníkov atď. O aké sumy možno požiadať, ak nechcete dokladovať účel a akým spôsobom vlastne žiadať?

Akým spôsobom požiadať?

Pôžička na čokoľvek je produktom otvorených pre každú vrstvu žiadateľov aj preto, že o ňu môžete požiadať osobne, online, cez telefón alebo cez sms. Každý si teda môže zvoliť taký spôsob, aký mu najviac vyhovuje. Je tu však aj zopár obmedzení, ktoré jednotlivé spôsoby predstavujú. Osobné žiadosti sa môžu podávať hlavne v bankách, pretože nebankové spoločnosti majú svoje pobočky len veľmi zriedkavo. Pôžička na čokoľvek online je dostupná aj v jednom aj druhom prípade. Telefón a sms sú zas možnosťou v nebankovách, nie v bankách. Najrýchlejšou metódou požiadania je práve online žiadosť, kedy ušetríte kopec času a dokonca môžete ušetriť aj fúru peňazí. Viac o tom sa dozviete nižšie.

Za určitých podmienok aj viac ako 30 000 eur!

Na čokoľvek môžete získať rýchlu pôžičku ihneď alebo dokonca aj klasickú dlhodobú. Čo je preto potrebné spĺňať vám ihneď povieme. Takisto sa zmienime aj o jednotlivých poskytovateľoch, ktorí by vám mohli sen k rýchlo získaným peniazom splniť.

Pôžička na čokoľvek ihneď

Veľká kopa peňazíAk potrebujete do 500 eur do 24 hodín, potom je tento typ produktu pre vás ako stvorený. Na vašom účte môže žiadaná suma svietiť už do 10 minút od schválenia žiadosti. Takže celý proces môže byť ešte rýchlejší ako ste sa možno nazdávali. Poskytovaná je však jedine nebankovými spoločnosťami. Na to však veľa ľudí neberie ohľad, pretože pôžička na čokoľvek ihneď je dostupná bez registra, bez dokladovania príjmu či pre nezamestnaných. Nie však u každého poskytovateľa. Požičať si môžete už od 20 eur, pričom splatnosť akejkoľvek sumy je maximálne 30 dní. Spomedzi jej poskytovateľov môžete zmieniť Pôžičkomat, Ferratum atď. Úroková sadzba je väčšinou vyššia ako 30%, no v špeciálnych prípadoch môže byť nulová. Hlavne teda u nových zákazníkov.

Rýchla pôžička na čokoľvek

Pre tých, ktorí potrebujú vyššiu sumu, ale môžu si dovoliť počkať aspoň 7 dní, je tu iná možnosť. Do 5 000 eur vám v tomto časovom intervale vedia poskytnúť ako banky, tak aj nebankové spoločnosti. Počítať treba s náročnejšími kritériami, a to aj v prípade druhého zmieneného typu spoločností. Náhľad do registra bude samozrejmosťou. Doba splatnosti rýchlej pôžičky na čokoľvek je o niečo dlhšia. Konkrétne, splácať môžete aj niekoľko rokov. Medzi bankové spoločnosti poskytujúce tento produkt patrí napr. Prima banka, Slsp, VÚB, ČSOB atď. Spomedzi nebankových môžeme zmieniť Slovenskú požičovňu, Home Credit, Quatro atď.

Klasická pôžička na čokoľvek

Svitá na lepšie časy dokonca aj tým, ktorí potrebujú podstatne vyššiu sumu, no nechcú dokladovať jej využitie. Hoci im dokladovanie príjmu, založenie nehnuteľnosti prípadne kontrola registra nevadí… Za týchto podmienok získate pôžičku na čokoľvek hlavne v nebankovej spoločnosti, no je to možné aj v banke. A to hlavne vtedy, ak už disponujete nejakou vyššou čiastkou. U väčšiny ľudí to však tento prípad nie je. Okrem toho, že tento typ produktu patrí k najťažšie získateľným, umožňuje požičať si vysoké sumy so splatnosťou aj na 30 rokov. Úrok býva v porovnaní s vyššie zmienenými typmi podstatne vyšší, to však neznamená, že ušetríte. Reálne vás aj 1% úrok môže z takýchto vysokých súm pripraviť aj o desaťtisíce eur. Úroky nebankových spoločností ale presahujú aj 10%.

Kalkulačka na zistenie toho najlepšieho

Ak by ste si chceli zistiť, aká pôžička na čokoľvek je tá najlepšia a najvýhodnejšia na trhu, odporúčame vám využiť online kalkulačku na porovnanie vašich možností. Funguje rýchlo, jednoducho, je bezplatná a nezáväzná. Takže naozaj nemáte čo riskovať. Riskujete jedine to, že si nájdete dokonalú ponuku. A to je teda celkom príjemný risk. Jediné, čo preto musíte urobiť, je otvoriť si stránku, ktorá je umiestnená v odkaze v úvode. Vypíšete vaše kritériá, ako požičaná suma, doba fixácie, doba splatnosti a hodnota založenej nehnuteľnosti. Do niekoľkých sekúnd už pozorujete vaše možnosti. A že ich nebude málo, sa presvedčíte sami. Pôžička na čokoľvek už nepredstavuje taký problém, ako si mnohí myslia.

Ak si namiesto zistenia ponúk chcete prečítať ešte nejaký informačný článok, pôžička na čokoľvek je veľmi zaujímavo spracovaná aj tu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *